адвокат од Анталија

Сите права на сите луѓе во правните системи. услуги.

WhatsApp

Facebook

Скопје

Copyright 2018 Адвокатско друштво Мехмет Дурсун
Сите права се задржани.

8: 00 - 18: 00

Нашите часови за отворање Пон. - саб.

Facebook

Скопје

Барај
мени
Адвокатска фирма во Турција

Адвокатска фирма во Турција Комората и партнерот, во Турција Law Firm

Адвокатска фирма Мехмет Дурсун - Анталија Турција

Сите права на сите луѓе во правните системи. услуги.

Адвокатска фирма во Турција

Türkçe Sayfa www.mehmetdursun.av.tr

ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОПСТВЕНОСТ

Кривично право

семејно право Турција

СЕМЕЈНОТО ПРАВО

здравствено право Турција

Законот за здравствено

БАНКАРСКИ адвокат

Даночно право

здравствено право турки

ЗАКОН ЗА НАДЛЕЖУВАЊЕ

адвокат на компанијата

КОМЕРЦИЈАЛНО ПРАВО

правната компанија Турција

ЗАКОН ЗА ОСИГУРУВАЊЕ

недвижен имот

ПРАВОТО НА ПОТРОШУВАЧОТ

СЕМЕЈНО НАСИЛСТВО

ЕДИНСКА АПЛИКАЦИЈА ЕЦХР

ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОПСТВЕНОСТ

ПРОДАВНИЦА и патент

Турција врвни правни фирми

ЗАКОН ЗА СОРАБОТКА

СЕМЕЈНИ СПОРОВИ

ЗАКОН ЗА НЕДВИЖНОСТИ

КРИМИНАЛНА ОДБРАНА turkei

АДМИНИСТРАТИВНО ПРАВО

Можете да ги контактирате нашите адвокати за совет.

Нашиот експерт адвокатите секогаш со вас

Контакт + 90 850 303 42 42

мехмет дурсун адвокат-анвалт

Мехмет Дурсун

Адвокат, посредник, блокчеин и експерт за марки
Адвокат Кадрие Ерсој - Анталија

Kadriye ERSOY

Адвокат
адвокат zeki dursun

Погледнете целосен профил на Зеки

Адвокат
Финансиски советник Билал Киликлик

Билал КИЛИКЛИ

Финансиски советник
Самет ЕФЕ Турција

Samet EFE

ИТ и софтверски консултант
durmuş alagöz turkey

Престанаа Alagöz

Советник за односи со јавноста и односи со јавноста
Инвестициски консултант davut dursun

Давут Дурсун

Консултант за недвижности и инвестиции
Емел Адикти - Турција

Emel Adıktı

Административен асистент
туристички консултант

Погледнете целосен профил на Туран

Консултант за туризам
здравствен консултант

Погледнете целосен профил на Çağlayan

Советник за здравство
Битковин закон Туркиски

Bitcoin, Blockchain и сите криптовалентност, ние ги заштитуваме сите ваши права како правни и кривични во смисла на компјутеризација и закон.

Ние ја основавме првата невладина организација, Здружението на виртуелната валута за заштита на вашите права со стручни адвокати и консултанти во Турција.

недвижности меѓународни

Ние сме на ваша услуга со нашиот адвокат специјализиран за недвижности и инвестиции.

Ние сме на ваша услуга со експерти кои направиле академска кариера во законот за недвижности. Во Анталија, исто така, сите се во Турција.

Меѓународна адвокатска фирма tr

Ги штитиме правата на нашите граѓани во нашата земја, странците, меѓународното право.

Ние ги браниме правата во турските судови, во ЕСЧП и меѓународните власти.

Law Firm Turkei

20 години искуство во претставување на сите вас

Ние секогаш сме на ваша служба за да ги заштитиме вашите права во сите области со нашите стручни адвокати и нашиот тим ...

Адвокатите

Бидете успешни Резултати со нашите стручни области

Јавен закон

Експертиза за јавно право
 • КРИВИЧНО ПРАВО
 • TR CONSTITUTIONIONAL COURT
 • АДМИНИСТРАТИВНО ПРАВО
 • ДАНОЧНО ПРАВО
 • ЈАВНО МЕЃУНАРОДНО ПРАВО
 • СУДСКИ ПРАВО

ПРИВАТНО ПРАВО

1
 • ИТ ПРАВО
 • СЕМЕЈНОТО ПРАВО
 • ЗАКОН ЗА НЕДВИЖНОСТИ
 • ПРАВО НА ТРУДОТ
 • ЗАКОН ЗА НАДЛЕЖУВАЊЕ
 • ЗАКОН ЗА ЛИТЕРАТУРНИ И УМЕТНИ РАБОТИ

ПРИВАТНО ПРАВО

2
 • ЗАКОН ЗА ОСИГУРУВАЊЕ
 • ПРАВОТО НА ПОТРОШУВАЧОТ
 • ЗАКОН ЗА СОРАБОТКА
 • КОМЕРЦИЈАЛНО ПРАВО
 • ПРИВАТНО МЕЃУНАРОДНО ПРАВО
 • ЗАШТИТНО ПРАВО

КОРИСНИ ИНФОРМАЦИИ

Ние сме тука ...
 • НАДВОРЕШНА ПОЛИТИКА
 • ПРИМЕРИ НА ПРИМЕНА
 • ПРИМЕРИ НА ДОГОВОРОТ
 • ВНИМАНИЕ ПРИМЕРИ
 • ЧЛЕНКИ
 • ВИДЕО ГАЛЕРИЈА

Нашите адвокати внимателно ги следат сите актуелни случувања.

адвокати на Анталија

нашите адвокати
информативни објаснувања

Пишани и визуелни медиуми преку печатот и специјални интервјуа.

меѓународна правна фирма во Турција
РАБОТА НА ТЕКОВНИ ПРАШАЊА ОД НАШИТЕ ПРАВНИЦИ

Адвокат Мехмет Дурсун

Во областа на правото можете да пристапите до нашите сегашни и општи информации.

Можете да ги видите нашите пристапи кон конвенциите според променливите закони и тековната судска пракса.

контакт

Услуги и работилници

Нашите адвокати и целиот наш тим секогаш се на ваша служба да ја направат сета неопходна работа за вас во нивната област на експертиза.

Адвокат

Претставник во расправа

Our lawyers represent you as representatives for your rights in all courts and institutions.

турски адвокат

COMPANY CONSULTING

All the consultancy services required to protect the rights of your companies all over the world and especially in our country are given by our lawyers.

Scheidungsanwalt

INDIVIDUAL COUNSELING

all necessary advice to protect your personal rights, personal rights, property rights, etc. by our presence, our lawyers and staff on all matters relating provided all over the world especially in Turkey.

Бератер анвалт

INDIVIDUAL AND CORPORATE GENERAL SERVICES

Our lawyers take all necessary precautions in order to protect your legal rights and to suffer the loss of rights in the fields of application, representation, protection, trading, investment related to all national and international municipalities.

You can always contact us.

en English
af Afrikaanssq Albanianam Amharicar Arabichy Armenianaz Azerbaijanieu Basquebe Belarusianbn Bengalibs Bosnianbg Bulgarianca CatalanЦЕБ Cebuanony Chichewazh-cn Chinese (Simplified)zh-TW Chinese (Traditional)co Corsicanhr Croatiancs Czechda Danishnl Dutchen Englisheo Esperantoet Estoniantl Filipinofi Finnishfr Frenchfy Frisiangl Galicianka Georgiande Germanel Greekgu Gujaratiht Haitian Creoleha Hausaглог Hawaiianiw Hebrewhi Hindihmn Hmonghu Hungarianis Icelandicig Igboid Indonesianga Irishit Italianja Japanesejw Javanesekn Kannadakk Kazakhkm Khmerko Koreanku Kurdish (Kurmanji)ky Kyrgyzlo Laola Latinlv Latvianlt Lithuanianlb Luxembourgishmk Macedonianmg Malagasyms Malayml Malayalammt Maltesemi Maorimr Marathimn Mongolianmy Myanmar (Burmese)ne Nepalino Norwegianps Pashtofa Persianpl Polishpt Portuguesepa Punjabiro Romanianru Russiansm Samoangd Scottish Gaelicsr Serbianst Sesothosn Shonasd Sindhisi Sinhalask Slovaksl Slovenianso Somalies Spanishsu Sudanesesw Swahilisv Swedishtg Tajikta Tamilte Teluguth Thaitr Turkishuk Ukrainianur Urduuz Uzbekvi Vietnamesecy Welshxh Xhosayi Yiddishyo Yorubazu Zulu