avokati antalya

Të gjitha të drejtat e të gjithë njerëzve në sistemet ligjore. shërbimeve.

Whatsapp

Facebook

Linkedin

Copyright 2018 Firma Ligjore Mehmet Dursun
Të gjitha të drejtat e rezervuara.

8: 00 - 18: 00

Orët tona të hapjes Mon. - Sat.

Facebook

Linkedin

Kërko
menu
Firma Ligjore në Turqi

Firma Ligjore në Turqi Dhoma dhe partneri, ne Turqi Firmë ligjore

Firma Ligjore e Mehmet Dursun - Antalya Turkey

Të gjitha të drejtat e të gjithë njerëzve në sistemet ligjore. shërbimeve.

Firma Ligjore në Turqi

Türkçe Sayfa www.mehmetdursun.av.tr

PRONË INTELEKTUALE

Ligji PENAL

të drejtën familjare turqi

LIGJI FAMILJARE

ligji për shëndetin e Turqisë

Ligji për shëndetin

Avokati i bankës

Ligji Tatimor

DHUNA NË FAMILJE

APLIKIMI INDIVIDUAL I KEDNJ

PRONË INTELEKTUALE

TRADEMARK dhe Patent

firmat e firmave të lartë të Turqisë

LIGJI PËR BASHKËPUNIMET

ZGJIDHJET FAMILJARE

LIGJI PËR REAL ESTATE

MBROJTJA PENALE turkei

LIGJI ADMINISTRATIV

Ju mund të kontaktoni avokatët tanë për këshilla.

Eksperti ynë avokatët janë gjithmonë me ju

Na kontaktoni +90 850 303 42 42

mehmet dursun avokat-anwalt

Mehmet Dursun

Jurist, Ndërmjetës, Blockchain dhe Mark Expert
Avokati Kadriye Ersoy - Antalia

Kadriye ERSOY

Avokat
avokati zeki dursun

Zeki Dursun

Avokat
Këshilltar financiar Bilal Kılıklı

Bilal KILIKLI

Këshilltar Financiar
Samet EFE Turqi

Samet EFE

IT & Konsulenti i Softuerit
durmuş alagöz turqi

Ndaloi Alagöz

Këshilltar për Shtyp dhe Marrëdhënie me Publikun
Konsulenti i Investimeve davut dursun

Davut Dursun

Real Estate & Konsulenti i Investimeve
Emel Adıktı - Turqi

Emel Adıktı

Asistente Administrative
konsulent turizmi

Shiko profilin e plotë të Turan

Konsulenti i Turizmit
konsulent shëndetësor

Shiko profilin e plotë të Çağlayan

Këshilltar i Shëndetit
ligji bitcoin turkish

Bitcoin, Blockchain dhe të gjitha cryptocurrency, ne i mbrojmë të gjitha të drejtat tuaja si ligjore ashtu edhe penale në drejtim të kompjuterizimit dhe ligjit.

Ne krijuam organizatën e parë joqeveritare, Shoqatën e Valutave Virtuale për të mbrojtur të drejtat tuaja me avokatët dhe konsulentët e ekspertëve në Turqi.

pasurive të patundshme ndërkombëtare

Ne jemi në shërbimin tuaj me avokatin tonë të specializuar në patundshmëri dhe investime.

Ne jemi në shërbimin tuaj me ekspertë të cilët kanë bërë një karrierë akademike në ligjin e pasurive të paluajtshme. Në Antalia gjithashtu të gjithë në Turqi.

Firma ndërkombëtare e të drejtës tr

Ne mbrojmë të drejtat e qytetarëve tanë në vendin tonë, të huajt, të drejtën ndërkombëtare.

Ne po mbrojmë të drejtat në gjykatat turke, në GJEDNJ dhe në autoritetet ndërkombëtare.

Firma Ligjore Turkei

20 vjet eksperiencë në përfaqësimin e të gjithë juve

Ne jemi gjithmonë në shërbimin tuaj për të mbrojtur të drejtat tuaja në të gjitha fushat me avokatët tanë ekspertë dhe ekipin tonë ...

Advocaats

Merrni sukses Rezultatet me zonat tona të ekspertizës

E drejta publike

Ekspertiza e së drejtës publike
 • LIGJI PENALE
 • TR GJYKATA KUSHTETUESE
 • LIGJI ADMINISTRATIV
 • LIGJI TATIMORE
 • LIGJI NDËRKOMBËTAR PUBLIK
 • LIGJI GJYQËSOR

LIGJI PRIVAT

1
 • LIGJI IT
 • LIGJI FAMILJARE
 • LIGJI PËR REAL ESTATE
 • LIGJI PËR LABORINË
 • LIGJI I INFITIMIT
 • LITERATURA LITERARE DHE ARTISTIKE

LIGJI PRIVAT

2
 • LIGJI I SIGURIMIT
 • LIGJI PËR KONSUMATORË
 • LIGJI PËR BASHKËPUNIMET
 • LIGJI KOMERCIALE
 • LIGJI NDËRKOMBËTAR PRIVAT
 • LIGJI PYJE

INFORMACIONE TË DOBISHME

Ne jemi këtu ...
 • AKTORITETI I KRIJIMIT
 • SHEMBUJ TË APLIKIMIT
 • SHEMBUJ TË KONTRATËS
 • KUJDES SHEMBUJ
 • ARTIKUJ
 • GALERIA VIDEO

Avokatët tanë janë duke ndjekur nga afër të gjitha zhvillimet aktuale.

avokatët antalya

avokatët tanë
shpjegime informative

Media e shkruar dhe vizuale mbi shtypin dhe intervista speciale.

firma e të drejtës ndërkombëtare në Turqi
PUNA NË ÇËSHTJET AKTUALE NGA LAWYERS TONA

Avokati Mehmet Dursun

Në fushën e së drejtës ju mund të gjeni informacionin tonë aktual dhe të përgjithshëm.

Ju mund të shihni qasjet tona në konventat sipas ligjeve në ndryshim dhe ligjit aktual të çështjeve.

Kontakti

Shërbimet dhe punëtori

Avokatët tanë dhe të gjithë ekipin tonë janë gjithmonë në shërbimin tuaj për të bërë të gjithë punën e nevojshme për ju në fushën e tyre të ekspertizës.

Advocaat

Përfaqësuesi në dëgjim

Our lawyers represent you as representatives for your rights in all courts and institutions.

turk advokat

COMPANY CONSULTING

All the consultancy services required to protect the rights of your companies all over the world and especially in our country are given by our lawyers.

Scheidungsanwalt

INDIVIDUAL COUNSELING

all necessary advice to protect your personal rights, personal rights, property rights, etc. by our presence, our lawyers and staff on all matters relating provided all over the world especially in Turkey.

Berater Anwalt

INDIVIDUAL AND CORPORATE GENERAL SERVICES

Our lawyers take all necessary precautions in order to protect your legal rights and to suffer the loss of rights in the fields of application, representation, protection, trading, investment related to all national and international municipalities.

You can always contact us.

en English
af Afrikaanssq Albanianam Amharicar Arabichy Armenianaz Azerbaijanieu Basquebe Belarusianbn Bengalibs Bosnianbg Bulgarianca CatalanCEB Cebuanony Chichewazh-CN Chinese (Simplified)zh-TW Chinese (Traditional)co Corsicanhr Croatiancs Czechda Danishnl Dutchen Englisheo Esperantoet Estoniantl Filipinofi Finnishfr Frenchfy Frisiangl Galicianka Georgiande Germanel Greekgu Gujaratiht Haitian Creoleha Hausamurriz Hawaiianiw Hebrewhi HindiHmn Hmonghu Hungarianis Icelandicig Igboid Indonesianga Irishit Italianja Japanesejw Javanesekn Kannadakk Kazakhkm Khmerko Koreanku Kurdish (Kurmanji)ky Kyrgyzlo Laola Latinlv Latvianlt Lithuanianlb Luxembourgishmk Macedonianmg Malagasyms Malayml Malayalammt Maltesemi Maorimr Marathimn Mongolianmy Myanmar (Burmese)ne Nepalino Norwegianps Pashtofa Persianpl Polishpt Portuguesepa Punjabiro Romanianru Russiansm Samoangd Scottish Gaelicsr Serbianst Sesothosn Shonasd Sindhisi Sinhalask Slovaksl Slovenianso Somalies Spanishsu Sudanesesw Swahilisv Swedishtg Tajikta Tamilte Teluguth Thaitr Turkishuk Ukrainianur Urduuz Uzbekvi Vietnamesecy Welshxh Xhosayi Yiddishyo Yorubazu Zulu